Skup mieszkań z dożywociem

Szybki Skup mieszkań z dożywociem w Warszawie i okolicach

Skupujemy mieszkania z dożywociem w Mazowieckim

Sprawdź naszą ofertę i sprzedaj nieruchomość od zaraz!

Mieszkanie z dożywociem może być trudne w sprzedaniu – gdy chcesz sprzedać swoją własność bez problemu, skorzystaj z usług naszego skupu nieruchomości w Warszawie!

W naszym skupie nieruchomości wiemy, że sprzedaż mieszkania może być bardzo problematyczna. Właśnie dlatego wychodzimy naprzeciwko potrzebom właścicieli takich nieruchomości i oferujemy ich szybki skup za gotówkę.

Czym jest mieszkanie z dożywociem?

Mieszkanie z dożywociem, czyli z umową dożywocia, inaczej z domieszkaniem do śmierci, pozwala na zamieszkanie w nim wyznaczonej osoby aż do jej śmierci.

Dlaczego mieszkanie z dożywociem warto sprzedać w skupie?

Skup mieszkań Warszawa Mazowieckie

Sprzedaż mieszkania z dożywociem może być bardzo trudna, ponieważ tak naprawdę nie pozwala ono na przeprowadzkę – w nieruchomości ma prawo przebywać osoba, której dotyczy umowa dożywocia. Mieszkanie może być w pełni zajęte dopiero po śmierci osoby, która w nim przebywa.

Rozwiązaniem jest skup mieszkań z dożywociem – w tym przypadku nieruchomość można sprzedać bez trudności. Co więcej, cała transakcja może odbyć się w ekspresowym tempie, dlatego nie musisz czekać na odsprzedanie posiadanej nieruchomości – transakcja najczęściej trwa około tygodnia. To powoduje, że nasza oferta jest najlepsza dla osób, dla których liczy się czas i chcą jak najszybciej otrzymać gotówkę ze sprzedaży.

Zadzwoń i sprawdź ofertę

Taka konstrukcja prawna spotykana jest często wtedy, gdy mieszkanie przepisywane jest na inną osobę albo wtedy, gdy doszło do przyznania renty hipotecznej, tak zwanej odwróconej hipoteki.

Skup nieruchomości Warszawa i okolice

Sprzedaj mieszaknie i otrzymaj gotówkę

Jak wyceniamy nieruchomości z dożywociem?

Skup mieszkań za gotówkę Warszawa

W naszym skupie nieruchomości chcemy, aby każda transakcja sprzedaży była udana. Właśnie dlatego do naszych klientów podchodzimy w sposób indywidualny, by zadbać o ich pełne zadowolenie.

Mieszkania z dożywociem wyceniamy zawsze indywidualnie – bierzemy pod uwagę lokalizację, metraż, stan nieruchomości. Także wyliczamy wartość dożywocia na podstawie wieku dożywotnika oraz jego kondycji zdrowotnej. Aby otrzymać wycenę, po prostu skontaktuj się z nami.

Skup mieszkań z dożywociem

jesteśmy do Twojej dyspozycji!