Skup mieszkań z lokatorami

Szybki Skup mieszkań z lokatorami w Warszawie i okolicach

Skupujemy mieszkania z lokatorem w Mazowieckim

Sprawdź naszą ofertę i sprzedaj nieruchomość od zaraz!

Mieszkanie z lokatorem można sprzedać! Gdy chcesz znaleźć kupującego, sprawdź naszą ofertę – w naszym skupie nieruchomości zapewniamy kompleksową obsługę przy transakcjach nieruchomości z lokatorami. Pieniądze możemy przekazać nawet do tygodnia!

Nasz skup nieruchomości zajmuje się od lat transakcjami nieruchomości na stołecznym rynku. Jesteśmy skoncentrowani na tym, aby ułatwiać właścicielom szybką sprzedaż posiadanej własności. Nasza oferta dotyczy również nieruchomości z wadami prawnymi – także z lokatorami.

Jak sprzedać mieszkanie z lokatorami?

Właściciel nieruchomości, która jest wynajmowana lub zasiedlona przez inną osobę lub osoby, ma prawo do jej sprzedaży. W takiej sytuacji najlepiej poprosić mieszkańców o opuszczenie lokalu w wyznaczonym czasie. Niestety, lokatorzy nie zawsze chcą opuścić mieszkanie, nawet wtedy, gdy zajmują je bezprawnie, na przykład nie płacą czynszu.

Jak odbywa się skup mieszkań z lokatorami?

Skup mieszkań Warszawa Mazowieckie

Aby sprzedać mieszkanie z lokatorami, wystarczy tylko skontaktować się ze skupem nieruchomości, który w pierwszej kolejności wykona wycenę, a następnie może zaproponować cenę. Gdy właściciel zgadza się na transakcję, przeprowadza się resztę formalności, między innymi podpisanie umowy u notariusza. Od razu po jej sygnowaniu wypłacane są pieniądze.

Znalezienie kupującego na lokal z lokatorami może być wtedy bardzo trudne – wtedy problem przechodzi na nowego właściciela. Nie oznacza to jednak, że sprzedaż nie jest niemożliwa – rozwiązanie to skup mieszkań z lokatorami prowadzony przez skupy nieruchomości.

Zadzwoń i sprawdź ofertę

Szybki telefon to najlepsza możliwość do sprawdzenia wartości swojej nieruchomości. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego

Skup nieruchomości Warszawa i okolice

Oczywiście, lokatorzy muszą być poinformowani o tym, że lokal zmienia właściciela. Nie trzeba jednak ubiegać się o zgodę na transakcję od lokatorów.

Jak wygląda wycena mieszkania z lokatorami?

Skup mieszkań za gotówkę Warszawa

W naszym skupie zawsze rzetelnie przeprowadzamy wyceny nieruchomości. Możesz mieć pewność, że zaproponowana przez nas cena będzie odzwierciedlała rzeczywistą wartość nieruchomości.

Skup mieszkań z lokatorami

Gdy chcesz sprzedać nieruchomość od ręki, skontaktuj się z nami!